Gausus būrys klubiečių ir svečių sugūžėjo švęsti sporto sezono pradžios.
Teniso aikštyne virė tradicinės “Dubingių klubo” ir “VIADA klubo” tarpklubinės varžybos, kurias rezultatu 9:7 laimėjo dubingiškiai.
“Dubingių klubo” komandos geriausia vyrų pora išrinkti Paulius Bortkevičius ir Liudas Rimkus.
Svečių rinktinės geriausieji – Gytenis Balčiūnas ir Aleksandras Tverskoj.
Kaip ir kasmet, padelio bendruomenės nariai labai aktyviai rungtyniavo savo stiprumo kategorijose.
Moterų grupė
1 vieta Eiva Šakėnė
2 vieta Sandra Kaciun
3 vieta Akvilė Gipaitė
Vyrai C+ grupė
1 vieta Martynas Stanionis
2 vieta Audrius Šakėnas
3 vieta Vytautas Savickas
Vyrų B+ grupėje stipriausia pora pripažintas šeimyninis duetas – Paulius ir Saulius Jakučioniai.
Klubiečiai iškilmingai pakėlė Klubo vėliavas skelbdami būsimo aktyvaus sezono pradžią.
Vakaronės programoje dalyvius linksmino nepakartojamas ir visų išsiilgtas Giedrius Leškevičius.
Kviečiame klubo narius aktyviai dalyvauti šio sezono Klubo veikloje.
Iki pasimatymo Dubingiuose!
“Dubingių klubo” nuotraukos.